Miecze I Sandały 2

Zagraj w kultową serię gry Miecze i Sandały 2 i zostań niepokonanym gladiatorem! Twoim celem jak w poprzedniej części jest pokonanie pozostałych przeciwników i stać się najlepszym gladiatorem na arenie.

 


 

Jak zagrać w grę Miecze I Sandały 2?

Zagrać w grę Miecze i Sandały 2 możesz klikając „Włącz Adobe Flash” w okienku na górze strony a następnie klikając „Zezwól

miecze-jak-zagrac

Jeśli chcesz zagrać w pozostałe części kultowej serii gry Miecze i Sandały wybierz z menu na górze interesującą cię część gry.


 

Miecze i Sandały 2 Opis Gry

Miecze i Sandały 2 (Swords and Sandals 2) czyli kolejna odsłona gry Miecze i Sandały, która zadebiutowała w 2007 roku. W tej odsłonie doczekaliśmy 2 nowych lokalizacji – Kościół oraz Sklepu z magią. Tak jak i w wcześniejszej części wcielamy się w gladiatora którym staczamy walki z pozostałymi gladiatorami na arenie wypełnionej po brzegi.

miecze-i-sandaly

Tworząc własnego wojownika w grze Miecze i Sandały 2 przydzielamy mu – siłę, wytrzymałość, zręczność i nie tylko, dzięki wyborom Twój gladiator będzie wyróżniał się siłą, wytrwałością czy też nawet zdolnościami maga – dobierz zdolności prawidłowo, gdyż w późniejszym czasie nie będziesz mógł ich zmienić a jedynie dodać kolejne. Kreator postaci również pozwala na dostosowanie wyglądu naszego gladiatora. Rozpoczynając grę otrzymasz 2500 złota, aby zakupić pierwsze najpotrzebniejsze rzeczy jak broń czy też armor. Jeśli chcesz skorzystać z hacków podczas kreowania postaci w nazwie gladiatora możesz umieścić 2 przecinki ,, dzięki którym otrzymasz na start 2500 punktów zręczności oraz obrony. Działa to w wersji demo jak i pełnej.

 

Walka Miecze i Sandały 2

miecze-i-sandaly-walka

Walka w drugiej części gry Miecze i Sandały nie różni się niczym od pierwszej odsłony. Tak jak i w poprzedniej części mamy do wyboru kilka sposobów ataku czy obrony. Możemy podskoczyć do przeciwnika, oddalić się od niego jak wydać okrzyk, który irytuje przeciwnika. Oprócz tego wszystkiego oczywiście atak. Do wyboru 3 sposobi ataku – Normalny, Szybki oraz Mocny – najmocniejszy atak zabiera najwięcej punktów zdrowia przeciwnemu gladiatorowi, lecz ma najmniejszą szansa iż on się powiedzie. Szybki atak zabiera najmniej zdrowia, lecz wykonując ten atak mamy największa szansę, że ten atak się uda.

 

 

 

Dwie Nowe Lokalizacje Miecze i Sandały 2:

Sklep z Magią

miecze-i-sandaly-magia

Magiczny sklep w Miecze i Sandały 2 oferuje nam zakup różnych czarów, które z pewnością pomogą nam w walce z innymi przeciwnikami na arenie. Jeśli chcesz, aby twój wojownik władał magią koniecznie odwiedź to miejsce. U wiedźmy możemy również zaczarować daną broń dodając jej efekt, lodu, ognia czy też trucizny co zwiększy obrażenia tej broni. Początkowo wszystko to jest darmowe, lecz z czasem, gdy będziemy chcieli lepsze ulepszenia będziemy musieli już płacić zarobionym wcześniej złotem na arenie.

 

 

 

Kościół

mikstury-miecze-sandaly

 

W kościele możemy zakupić mikstury, które uzupełnią nasz poziom zdrowia, many jak i zręczności. Mikstury używane są podczas walk na arenie.

Mikstury są bardzo przydatne podczas walki, lecz zanim zakupimy pierwszą miksturę musimy wbić 4 poziom magii z kolei największa mikstura jest dostępna od 24 poziomu magii.

 

 

 

Skomentuj grę Miecze i Sandały

Komentarze