Miecze I Sandały 3

Zagraj w turową grę Miecze i Sandały 3 (Swords and Sandals 3: Solo Ultratus) wybierz rasę, dostosuj wygląd oraz umiejętności i stań do walki z przeciwnikami na arenie!

 


 

Jak zagrać w grę Miecze I Sandały 3?

Zagraj w grę Miecze i Sandały 3 klikając „Włącz Adobe Flash” w okienku na górze strony a następnie klikając „Zezwól

miecze-jak-zagrac

Jeśli chcesz zagrać w pozostałe części kultowej serii gry Miecze i Sandały wybierz z menu na górze interesującą cię część gry.


 

Miecze i Sandały 3 Opis Gry

Miecze i Sandały 3 (Swords and Sandals 3: Solo Ultratus) jest trzecią częścią niesamowicie popularnej gry Miecze i Sandały. Walka działa na zasadzie tur, raz my wykonujemy akcje a raz nasz przeciwnik. W tej odsłonie nadeszło dużo zmian oraz nowości. Przykładowo teraz kreator postaci pozwala na dostosowanie rasy naszej postaci czy też wysokość naszego gladiatora, oprócz tego dodano nowe lokalizacje, drzewko umiejętności jak i mnóstwo nowych broni. Zmiany również nadeszły na samej arenie – od teraz przechodząc do areny mamy możliwość wyboru z jakim przeciwnikiem chcemy walczyć. Po wygraniu walki mamy również możliwość wybrania czy chcemy oszczędzić naszego przeciwnika czy go po prostu dobić.

miecze-i-sandaly-3-kreator

 

W grze Miecze i Sandały 3 mamy możliwość wybrania rasy naszego gladiatora czego nie było w poprzednich częściach gry Miecze i Sandały.

Do wyboru mamy – Człowiek, Szkielet, Golem, Sagan Blob, Zombie i więcej. Jeśli chodzi o umiejętności to nie zmieniły się one od poprzednich części. Wciąż do wyboru mamy wytrzymałość, obronę, zręczność itd. Na start otrzymujemy 1000 złota do wydania w różnych sklepach gdzie możemy zakupić pierwszy pancerz czy też broń.
 

 

 

 

mieczeisandaly3-walka

Walka Miecze i Sandały 2

Walka w trzeciej odsłony gry Miecze i Sandały wygląda nieco inaczej, gdyż całkowicie zmieniono interfejs. Tak jak i w poprzednich częściach Miecze i Sandały do wyboru mamy kilka sposobów obrony czy ataku. Dodatkiem do tej części jest możliwość odpoczynku, dzięki któremu zregenerujemy zdrowie oraz punkty magii. Oprócz tego podczas walki mamy możliwość zamienienia się miejscami czy też nawet ocalenia naszego przeciwnika po wygranej walce. Dodatkiem również jest to, że mamy możliwość oddalenia kamery czego w poprzednich częściach nie było.

 

 

 

Skomentuj Miecze i Sandały 3

Komentarze